Warsztaty z termotransferu

Pod hasłem „Amazing but true – czyli zaskakujące możliwości termotransferu” przebiegać będą  warsztaty, które podczas FestiwalDruku.pl przeprowadzi firma Alma Trend.


Termotransfer jest technologią umożliwiającą zdobienie na takich tkaninach jak bawełna, poliester, mieszankach poliestru i bawełny, skórze oraz na tkaninach elastycznych. Podczas warsztatów uczestnicy będą samodzielnie aplikować grafiki na różne podłoża wykorzystując folie  i papiery termotransferowe, ze szczególnym wskazaniem na nowości oferowane przez firmę TheMagicTouch.

W czasie warsztatów specjaliści od termotransferu wskażą zalety, rozwieją ewentualne wątpliwości oraz w praktyce zaprezentują nietypowe i zaskakujące możliwości technologii, dzięki której zaspokojenie potrzeb klientów indywidualnych stało się nie tylko możliwe, ale równocześnie opłacalne.

www.termo-transfer.com.pl

Warsztaty 2016:
WWW

Podczas targów FestiwalDruku.pl firma Alma Trend przeprowadzi bezpłatne warsztaty „Termotransfer od A do Z”, podczas których zaprezentuje drukarkę OKI PRO6410 NeonColor.

Drukarka OKI PRO6410 NeonColor to profesjonalna,neonowa drukarka A4 do ozdabiania odzieży, projektowania oraz tworzenia etykiet i materiałów edukacyjnych. Dzięki funkcji szybkiej zamiany pojemników z czarnym i białym tonerem, drukarka PRO6410 Neon Color ułatwia tworzenie fluorescencyjnych efektów na ciemnych i jasnych tłach.

Drukarka umożliwia wykorzystanie neonowego, białego tonera – jako znaku bezpieczeństwa, widocznego tylko w świetle UV, lub w celu zapewnienia białego
tła dla ciemniejszych barw.