Wydarzenie

FestiwalDruku.pl to największe w drugiej połowie targi dla branży poligraficznej. To połączenie formuły ekspozycji targowej, szkoleń, pokazów i konferencji. Wystawcami są producenci oraz dostawcy mediów i maszyn dla rynku reklamowego.

Zwiedzający: Agencje Reklamowe / Drukarnie (wielkoformatowe, cyfrowe, offsetowych, etykiet) / Producenci POS i opakowań

FestiwalDruku.pl to wyselekcjonowana grupa Zwiedzających z pominięciem osób niezwiązanych z branżą reklamową. Organizator kładzie nacisk na jakość kontaktów, a nie ich ilość. OOH magazine zastrzega sobie odmowy wstępu na teren targów osobom niezwiązanym z branżą reklamową.

Imprezie towarzyszy szereg  wydarzeń specjalnych, jak konkursy branżowe,  warsztaty i szkolenia. Co roku przeprowadzany jest konkurs o Złoty Medal Festiwalu –  na najbardziej innowacyjne produkty. Partner targów, wydawca miesięcznika „Świat DRUKU” i partner  targów przeprowadza dwudniowe Warsztaty „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”.

W przypadku ostatniej edycji w hali nr II, przy targowej recepcji, prezentowane były personalizowane wydruki na najróżniejszych podłożach: tkaninach, drewnie, szkle, metalu czy tworzywach sztucznych. Odwiedzający strefę BE CREATIVE! obejrzeć mogli oryginalne wydruki na meblach, przedmiotach codziennego użytku czy innych elementach wyposażenia wnętrz. Możliwości i rozwiązania zaprezentowali nie tylko bezpośredni wykonawcy oferujący takie usługi, ale także producenci maszyn, technologii i mediów umożliwiających kreatywny print.

Wydarzeniu towarzyszy co roku będzie specjalne wydanie Raportu Dostawców Mediów i Maszyn OOH magazine, największego obecnie kompendium wiedzy na temat produkcji reklamowej w Polsce.
Pomysłodawcą i organizatorem targów jest spółka OOH magazine, posiadająca w swoim portoflio:

– magazyn poświęcony szeroko pojętej reklamie – OOH magazine wraz z RAPORTAMI DOSTAWCÓW MEDIÓW I MASZYN
– największą w Polsce wyszukiwarkę gadzetów reklamowych – giftsonline.pl
– katalogi artykułów promocyjnych i poligrafii reklamowej – promo.

TERMIN I MIEJSCE
FestiwalDruku.pl odbędzie się w EXPO XXI Warszawa, 13-14 września 2017 r.
Więcej informacji w: Lokalizacja i dojazd.
GODZINY OTWARCIA
Dla Wystawców: 8:00 – 18.00
Dla Zwiedzających: 10:00 – 17:00