AMATEC Polska z prestiżową nagrodą za wzrosty sprzedaży

0
Od lewej: Roger Albert Dyrektor Sprzedaży EMEA Kornit Digital, Damian Habrych Specjalista DTG AMATEC Polska, Adam Bujak Prokurent AMATEC Polska oraz Gilad Yron Wiceprezydent Kornit Digital.

AMATEC Polska, zajmująca się dystrybucją oraz serwisowaniem przemysłowych maszyn do szycia i zdobienia tekstyliów, w szczególności drukarek DTG i hafciarek przemysłowych, została nagrodzona przez Kornit Digital za sukcesy sprzedażowe i działania promocyjne na rynku polskim.

– Nagrodę tę w głównej mierze otrzymaliśmy za największe procentowo wzrosty sprzedaży w ostatnich trzech latach w Europie, a także za wzorową współpracę w promocji marki w Polsce oraz budowanie lokalnego zaplecza technicznego. Przykładowo, w zeszłym roku przejęliśmy serwis najmniejszego modelu Breeze, a w tym roku zatrudniamy kolejnych serwisantów i właśnie przejmujemy serwis drugiego najpopularniejszego modelu: Storm – wyjaśnia Adam Bujak, Prokurent AMATEC Polska.

Wzrost sprzedaży Amatec Polska w przeciągu ostatnich trzech lat.

Jak podkreśla Adam Bujak podejmowane działania mają na celu wyeliminowanie obaw przyszłych Klientów o rzeczywiście wysokie dotychczas koszty konserwacji urządzeń izraelskiego producenta.

www.amatec.pl