Co się będzie działo u IdeaSystems na stoisku podczas targów?

0

IdeaSystems od prawie dziesięciu lat zajmuje się oprogramowaniem dla drukarni, producentów reklamy, producentów POS i agencji.

– Naszym zadaniem jest nie tylko usprawnienie działania wewnątrz firmy, ale również zwiększenie sprzedaży poprzez nasze narzędzia e-commercowe. Lista zadowolonych klientów ciągle rośnie, a naszym celem jest stanie się wiodącym dostawcą oprogramowanie dla drukarni nie tylko w Polsce, ale również w Europie – mówi Michał Pytel, Dyrektor Handlowy w IdeaSystems. I dodaje – Dlaczego zdecydowaliśmy się na udział w targach? Od kliku lat zauważamy, że FestiwalDruku.pl cieszy się coraz większym zainteresowaniem odwiedzających. Fakt, że odbywa się on zaraz po wakacjach, jest świetną okazją na spotkanie się z obecnymi i potencjalnymi klientami i zaprezentowania naszych rozwiązań. W tym roku zgłosiliśmy również nasz najnowszy produkt do konkursu o Złoty Medal i mam nadzieję, że jury go doceni.

Premiery, pokazy

W tegorocznej edycji Festiwalu na stoisku A3 będzie można zobaczyć 3 nowości:

UpMe 3D Web Studio, oraz Rozszerzoną Rzeczywistość UpMe – unikatowe na skalę światową platformy do projektowania, personalizacji i konfiguracji produktów reklamowych w 3D, za pomocą przeglądarki internetowej. Proces personalizacji jest bardzo intuicyjny, zaprojektowany z myślą o użytkowniku nie będącym grafikiem. Tak przygotowane produkty, klient końcowy – czy to B2B czy B2C jest w stanie zobaczyć w rzeczywistych pomieszczeniach za pomocą telefonu.

Kolejną nowością, którą zaprezentuje IdeaSystems będzie PDF Automation Engine – platforma online do automatyzacji pracy z plikami w drukarni. Narzędzie to pozwala na sprawdzenie, optymalizację, normalizację i naprawę ewentualnych błędów w plikach dostarczonych przez klienta. Platforma może być wykorzystywana zarówno przez klienta biznesowego, jak również być zintegrowana ze sklepem internetowym. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku.

– Zapraszamy wszystkich odwiedzających na nasze stoisko wraz z najbardziej problematycznymi plikami – z chęcią się z nimi zmierzymy – dodaje Michał Pytel, Dyrektor Handlowy w IdeaSystems.

Pokazy/szkolenia na stoisku:

PDF Automation Engine

Presto MIS – najlepszy na rynku system do zarządzania dla drukarni. Jak może wyglądać efektywne zarządzanie i automatyzacja procesów w firmie.

Dodatkowo prezentacja wszystkich rozwiązań e-commerce: web-to-print, web-to-decor i web-to-fabric.

www.pl.ideasystems.eu