Colop Polska z ofertą bazy do breloków

0

Breloki są jednym z bardziej popularnych gadżetów. Przyczepione do pęku kluczy stanowią nie tylko atrakcyjny dodatek ale także ułatwiają ich szybsze znalezienie. Są chętnie kupowane jako pamiątka z podróży czy prezent na urodziny. Doskonale sprawdzą się także w branży hotelowej, szatni czy instytucjach publicznych jako numerki.

Breloki dają ogromne możliwości personalizacji – zaczynając od wyboru materiału, przez kształt, kończąc na grawerze. Do produkcji breloków można wykorzystać szeroką gamę materiałów grawerskich tj. drewno lite, sklejka, filc, korek, laminat, pleksi czy tabliczki metalowe. Następnie dzięki ploterom laserowym CO2 można wyciąć dowolny kształt z wybranego wcześniej materiału oraz spersonalizować brelok osobistym grawerunkiem.

Jednak niezależnie od materiału czy kształtu breloku potrzebna jest baza czyli metalowy łańcuszek zakończony kółkiem przeznaczony do przymocowania breloka do kluczy. Właśnie o ten produkt firma Colop Polska poszerza swoją ofertę. Wysokiej jakości łańcuszek o zgrabnym wyglądzie jest zarazem niezwykle wytrzymały. Wykonany z mosiądzu pokrytego niklem ma długość 5,3 cm.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w sklepie internetowym firmy: ZOBACZ TUTAJ.

Z innymi nowościami firmy będzie można zapoznać się już 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa na targach poligrafii reklamowej.

Colop Polska zaprasza na stoisko H2 (hala III).