Epson wraca do spotkań z klientami prezentując ofertę urządzeń do druku na FestiwaluDruku.pl

0

Na tegorocznych targach FestiwaluDruku.pl nie mogło zabraknąć firmy Epson, która na swoim firmowym stoisku zaprezentuje szerokie portfolio rozwiązań do druku (z zachowaniem najwyższych standardów reżimu sanitarnego). W dniach 9-10 września 2020 roku w halach EXPO XXI w Warszawie odbędzie się dwunasta edycja prestiżowej imprezy FestiwalDruku.pl – jednego z największych w Polsce wydarzeń wystawienniczych branży druku reklamowego. 

Tegoroczna impreza będzie świetną okazją, żeby poznać ofertę rozwiązań do druku firmy Epson. Zgodnie z zapowiedziami sporo miejsca zostanie poświęcone sublimacji, która z roku na rok rośnie w siłę. W tym kontekście warto przypomnieć możliwości 76-calowego modelu SureColor SC-F10000, który jest zaawansowanym rozwiązaniem do produkcji tekstyliów wszędzie tam, gdzie wysoka wydajność, szybkość i niezawodność mają kluczowe znaczenie dla sukcesu firmy. Wspominając urządzenia do produkcji odzieży, nie można pominąć modelu SureColor SC-F3000, który w przypadku druku bezpośrednio na odzieży (DTG) pozwala jednocześnie na zachowanie najwyższej jakości oraz wydajności – jego 1,5-litrowe worki z tuszem radykalnie obniżają całkowity koszt eksploatacji oraz skracają czas przestojów.

Uzupełnieniem oferty jest nieco mniejszy, acz równie ceniony model SC-F500, który oferując błyskawiczne tworzenie wysokiej jakości wydruków, m.in. na etui do telefonów, podkładkach pod myszy, T-shirtach czy poduszkach, dzieli wiele zalet (związanych z niskimi kosztami i niezawodną pracą) wcześniej wymienionych „flagowców”. Ze względu na duże zainteresowaniem ta 24-calowa drukarka będzie dostępna dla wszystkich zwiedzających.

Nie zabraknie także przedstawicieli druku wielkoformatowego, z modelem Epson SC-S80610L na czele. Ta 64-calowa drukarka, dzięki obsłudze szerokiego zakresu nośników, oferuje druk od prostych oznakowań po skomplikowane ekspozycje i dekoracje na wielu materiałach. Co więcej, w ramach imprezy zaprezentowana zostanie kompaktowa drukarka Epson SC-T2100, czyli 24-calowy sprzęt przeznaczony głównie dla profesjonalistów chcących drukować wysokiej jakości plakaty, materiały POS czy dokumenty z programów CAD/GIS.

Niewątpliwą gratką, szczególnie dla profesjonalistów (m.in. z branży retail) szukających urządzeń do wydajnego druku kolorowych etykiet, będzie ekspozycja składająca się z modeli CW-7500, CW-3500 oraz najnowszego CW-C6000AE (z automatyczną gilotyną). Naturalnie, najwięcej emocji będzie wzbudzać ten ostatni, umożliwiający niezwykle wydajne drukowanie oryginalnych, różnorodnych i kolorowych etykiet w wielu rozmiarach na żądanie. Uczestnicy wydarzenia będą mogli poznać także możliwości trzech nowych drukarek z serii EcoTank. Modele L15160, M1170, L7180, oferują niezwykle wydajny i oszczędny druk oparty na technologii dolewanych atramentów, dedykowanych dla różnych grup odbiorców.

– Czas pandemii sprawił, że chyba wszyscy zatęsknili za formułą znaną z targów i wystaw, dlatego z jeszcze większym zapałem niż dotychczas ruszyliśmy z przygotowaniami do tegorocznej edycji. Oczywiście, w trosce o zdrowie zwiedzających, na naszym stoisku przestrzegać będziemy najwyższych standardów sanitarnych. Poza tym postaramy się nawiązać do najlepszych edycji z poprzednich lat, co oznacza, że uczestnicy mogą spodziewać się owocnych dyskusji, a także wielu dodatkowych atrakcji. Natomiast pod względem czysto sprzętowym, w bardzo przekrojowy sposób zaprezentujemy m.in. portfolio urządzeń do zastosowań profesjonalnych, marketingowych, a nawet konsumenckich (seria EcoTank). Jednak szczególną uwagę zwiedzających będziemy chcieli zwrócić na rodzinę SC-F, która powstała, by zaspokajać rosnące potrzeby producentów związane z drukiem na tekstyliach – powiedział Tomasz Kuciński, Account Manager – LFP w Epson Polska.

Epson zaprasza do odwiedzenia stoiska nr H14 w EXPO Warszawa przy ul. Prądzyńskiego 12/14.