Festiwal Druku – kolejna udana edycja warsztatów „Mini-Akademia Zarządzania Barwą”

0

Podczas niedawno zakończonych targów FestiwalDruku.pl (18–19 września 2019 r.) odbyła się szósta już edycja warsztatów pt. „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”.

Spotkanie jest organizowane w ramach Akademii Wiedzy przez wydawnictwo Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawcę miesięcznika „Świat DRUKU”, oraz spółkę OOH Magazine – gospodarza targów FestiwalDruku.pl i FestiwalMarketingu.pl.

 

Partnerami tegorocznego wydarzenia były firmy: Alstor (EIZO), Epson i X-Rite. Ich specjaliści (Tomasz Obłuski, Alstor (EIZO); Marek Janowski, (Epson); Małgorzata Lososová Ungrádová, X-Rite) poprowadzili wykłady i ćwiczenia dotyczące procesów zarządzania barwą w praktyce.

Dwudniowe warsztaty, jak co roku cieszyły się dużym zainteresowaniem targowych gości. Po ekspresową dawkę wiedzy nt. kalibracji i profilowania monitora, nowości w systemach proofingowych oraz kontroli jakości barwy we wszystkich technikach druku przyszło w sumie kilkadziesiąt osób!

Zainteresowanych dalszym pogłębianiem wiedzy w tym obszarze poligrafii, Polski Drukarz zaprasza na 13. konferencję „Akademia Zarządzania Barwą”, która odbędzie się 21 listopada br. w Warszawie.

Szczegóły wkrótce: TUTAJ.