FestiwalDruku.pl trwa nadal w Integart!

0

FestiwalDruku.pl 2019 dobiegł końca. Cieszymy się, że mogliśmy z Państwem spędzić wspólnie ten czas w szczególności, że przybyliście na to wydarzenie tak licznie. Cieszy nas fakt, że nasza oferta spotkała się z tak dobrym przyjęciem!

W ramach kontynuacji współpracy Integart przygotował kilka ciekawych propozycji! Jedną z nich są Dni Otwarte poświęcone technologii HP Stitch, które odbędą się już 26 i 27 września w Błoniach pod Wrocławiem. Szczegółowe informacje na temat eventu oraz możliwość rejestracji udostępniono: ZOBACZ TUTAJ.

Kolejną propozycją skierowaną do firm, które zainteresowane są zakupem urządzeń komplementarnych tj. plotery tnące, laminatory czy aplikatory stołowe, jest atrakcyjna oferta cenowa na zakup tych urządzeń. Co prawda atrakcyjny cennik obowiązywał jedynie na targach Festiwal Druku, ale ciągle istnieje możliwość skorzystania z oferty w ramach sklepu internetowego Komplementarne.pl. Więcej informacji na tej stronie.

Dla firm zainteresowanych ofertą mediową Integart przygotował także limitowaną ilość zestawów zawierające próbki materiałów. Aby je otrzymać należy wypełnić ten formularz. Kto pierwszy ten lepszy!

Źródło: Integart

www.integart.com.pl