Grono wystawców FestiwalDruku.pl coraz liczniejsze. Trwa rejestracja!

0

INTEGART i Trotec (Trodat Polska) to kolejne firmy powiększające grono wystawców wrześniowych targów.W tym momencie lista wystawców liczy już ponad 180 firm. A jest na co czekać – reSTART rynku stał się faktem – jest już w pełni zielone światło, od 6 czerwca oficjalnie można organizować imprezy targowe.  

Grono wystawców wrześniowych targów ciągle rośnie, zostały już ostatnie wolne stoiska. – Cieszy nas zainteresowanie firm, które dołączają do grona wystawców edycji 2021. Nie tylko stałych bywalców, ale także firm, które po kilku latach wracają do nas, a także debiutantów, którzy po raz pierwszy pokażą swoją ofertę na wrześniowych targach reklamy i druku. Prowadzimy zintensyfikowane działania promocyjne targów i widzimy, że zaciekawienie wrześniowym reSTARTem branży stale rośnie. Ruszyła także rejestracja dla zwiedzających, a Rząd dał z początkiem czerwca zielone światło dla  organizacji targów – mówi Robert Załupski, dyrektor generalny OOH magazine, organizatora targów FestiwalDruku.pl.

Beata Wrona, Kierownik Marketingu z firmy INTEGART zaprasza do spotkań w Strefie Inspiracji pod hasłem „Nowe aplikacje, nowe technologie”. – Porozmawiamy przy kawie o wysokomarżowych, ekologicznych i nietypowych rozwiązaniach aplikacyjnych dla branży Interior & Home Design, między innymi z drukiem białym atramentem na drukarkach HP Latex serii 700/800 W. Wskażemy drogę ku rentownemu biznesowi w oparciu o możliwości ploterów laserowych i stołowych marki Summa.  Zachęcimy Klientów do aktywnego korzystania z HP Demo Van i  organizacji regionalnych Spotkań Druku i Aplikacji z klientami końcowymi w dowolnym miejscu Polski. A to nie koniec….FestiwalMarketingu.pl i FestiwalDruku.pl będzie także finałem naszej kampanii promocyjnej „Podróże Małe i Duże…. #Wakacje2021” Do zobaczenia we wrześniu! – mówi Beata Wrona, Kierownik Marketingu z firmy INTEGART.

Na targi z niecierpliwością czeka też firma Trodat Polska, która na targach zaprezentuje swoją markę Trotec. –  Tak jak wszyscy, bardzo cieszymy się, że po minionym roku stojącym pod znakiem pandemii i spotkań online, znów będziemy mogli spotkać się na żywo. Jak co roku zwiedzający znajdą na stoisku Trotec przegląd grawerek i wycinarek laserowych oraz materiałów grawerskich z naszej oferty. Ze szczególną dumą zaprezentujemy po raz pierwszy urządzenia Serii Speedy z naszym autorskim, dającym zupełnie nowe możliwości pracy z laserem oprogramowaniem Trotec Ruby. Dodatkowo w przypadku lasera Speedy 400 na odwiedzających czeka jeszcze jedna, szczególna niespodzianka – mówi Sabina Greloff, Brand Manager Trotec.

Pełna lista wystawców dostępna jest TUTAJ.

Trwa rejestracja na targi. Zarejestruj się TUTAJ.

Bazując na doświadczeniach z ubiegłorocznej edycji (jako jedyny organizator na rynku zorganizował targi reklamy w czasie pandemii) event odbędzie się z uwzględnieniem reżimu sanitarnego. Na miejscu będą dostępne bramki do dezynfekcji rąk, maseczki dla zwiedzających, 3–metrowe alejki, duża przestrzeń i stała wentylacja obiektu.

Warto dodać, że w ubiegłym roku Festiwal Marketingu & Festiwal Druku były jednymi z niewielu targów, które odbyły się w czasie pandemii.  Wydarzenie zgromadziło blisko 1300 zwiedzających i prawie 130 wystawców.