Kolejni top dostawcy pokażą swoją ofertę na wrześniowych targach Festiwal Druku!

0

ADP Polska, AGRAF, API.PL, Pegasus oraz Ves Ploter – to kolejne firmy powiększające grono wystawców wrześniowych targów. W tym momencie lista wystawców liczy już ponad 180 firm. Kluczowi gracze rynku dołączają do wystawców tego wrześniowego restartu branży, a na targowej mapie zostały już tylko 2 wolne stoiska.

Wystawcy już czekają na możliwość zaprezentowania swojej oferty podczas wrześniowego eventu. – Z niecierpliwością wyczekujemy tegorocznych targów FestiwalDruku.pl. Po długiej przerwie będzie to doskonała okazja do spotkań i rozmów z klientami. Naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem zawsze  chcemy wspierać klientów w wyborze nowych produktów oraz ich późniejszym użytkowaniu. Targi to również doskonała okazja do zaprezentowania nowości, wśród nich znajdzie się na pewno COBE 6090-UV LED o obszarze zadruku 63×93 cm. Ploter używa światła ultrafioletowego, które utwardza atrament natychmiast po wydrukowaniu, więc może drukować na prawie każdym rodzaju materiałów, od tworzyw sztucznych i szkła po drewno i metal. Na targach zaprezentujemy także, jak co roku, wysokiej jakości laminatory KALA – mówi Daniel Prószyński z ADP Polska.

Firma AGRAF, dystrybutor sprzętu dla branży reklamowej z ponad 35-letnim doświadczeniem jest partnerem Festiwalu od samego początku istnienia tego wydarzenia. – Od lat oferujemy klientom najnowocześniejsze rozwiązania, ciągle poszerzając portfolio urządzeń do druku i obróbki mediów. Poza naszą tradycyjną ofertą, w której znajdują się plotery tnące Summa, zaprezentujemy nowe rozwiązania, w tym: podajnik arkuszy do ploterów Summa, linię produkcyjną etykiet bazującą na systemie wycinania Summa marki Rotutech oraz najwyższej jakości plotery stołowe marki Comagrav. Zapraszamy na nasze stoisko (I15) i do zapoznania się ofertą na naszych stronach internetowych – zachęca Maciej Niewiadomski, Dyrektor Techniczny Działu Systemy Graficzne i Cad  w firmie AGRAF.

Kolejną, powracającą na Festiwal firmmą jest API.PL. – Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią wracamy na Festiwal. Cieszymy się, ponieważ w ostatnim czasie do naszej oferty trafiło mnóstwo nowości, które chcemy zaprezentować i promować. Są to zarówno produkty z obszaru mediów i podłoży do druku, przeznaczone do produkcji tekstylnych materiałów reklamowych oraz gadżetów i produktów codziennego użytku. W naszej ofercie są również innowacyjne rozwiązania do druku na tkaninach – nowe drukarki DTG oraz do druku żywicznego, a także autorskie rozwiązanie w transferze DTF. Zorganizujemy również warsztaty ze zdobienia tekstyliów różnymi technikami – mówi Paweł Kozłowski, Specjalista ds. marketingu w firmie API.PL.

Na zwiedzających czekają też nowości i technologiczne innowacje. – Spotkanie na targach to powrót do normalności. Dla nas obecność na tej imprezie, to nie tylko pokaz maszyn czy nowych rozwiązań, ale możliwość spotkania i rozmowy z naszymi obecnymi partnerami w biznesie. W tym roku chcemy podzielić się doświadczeniami nabytymi podczas trwania pandemii i zaprezentować nowe rozwiązania z technologii DTF i oczywiście z technologii druku UV. Nowe drukarki UV, które zaprezentujemy na Festiwalu druku to ulepszone wersje modeli drukarek Pegasus Axis i Pegasus Rex, natomiast nowa technologia DTF to rozwiązania dla firm poszukujących niższych kosztów druku na koszulkach. Widzimy się we wrześniu! – zaprasza już teraz Kacper Ragus, prezes w firmie Pegasus.

– Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję Festiwalu Druku. Każda możliwość spotkania się z Klientami jest dla nas bezcenna.  Mimo trudnego czasu, przygotowujemy najciekawsze rozwiązania, które zaprezentujemy podczas targów. Trzonem naszego stoiska jak zawsze będą marki, których jesteśmy dystrybutorami – Graphtec oraz iECHO. Graphtec’a będą reprezentować m.in. dwie serie ploterów rolkowych CE7000 i FC9000. Pokażemy w jaki sposób można poprzez automatyzację przyśpieszyć pracę wykorzystując m.in. nawijarkę i system barcodów. Ważnym punktem stoiska będzie też ploter iECHO PK – kompaktowy stół tnąco – bigujący z możliwością pracy na materiałach z rolki lub z podajnikiem arkuszy. Jest to rozwiązanie dla drukarni ułatwiające pracę z nisko nakładowymi zleceniami – reasumuje Paweł Truba z firmy VES PLOTER.

Pełna lista wystawców dostępna jest TUTAJ.

Trwa rejestracja na targi. Zarejestruj się TUTAJ.

Warto dodać, że w ubiegłym roku Festiwal Marketingu & Festiwal Druku były jednymi z niewielu targów, które odbyły się w czasie pandemii.  Wydarzenie zgromadziło blisko 1300 zwiedzających i prawie 130 wystawców.