Mikrofilm-Service Skanowanie.pl na targach poligrafii reklamowej

0

Firma Mikrofilm-Service – właściciel marki Skanowanie.pl – dołączyła w tym roku do grona wystawców tegorocznej edycji targów reklamy i poligrafii reklamowej. Podczas imprezy zaprezentuje najnowocześniejsze rozwiązania skanujące niemieckiej marki SMAeDocument usprawniające prace związane z przygotowaniem materiałów, które później wykorzystywane są do różnego rodzaju druku.

– Udział w FestiwalDruku.pl będzie dla nas szansą zaprezentowania szerszemu gronu klientów naszych nowości i rozwiązań z dziedziny digitalizacji, rozszerzenia możliwości pracy drukarni. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, na stoisku Skanowanie.pl, będziemy szczególnie promować skrócenie czasu oraz obniżenie kosztów produkcji naszych klientów, przy zastosowaniu profesjonalnych skanerów wielkoformatowych VERSASCAN firmy SMAeDocument. Klienci zainteresowani obniżeniem kosztów wydruków bardzo często pytają nas, czy istnieje atrakcyjna jakościowo alternatywa dla kosztownych i czasochłonnych obróbek zdjęć. Najczęściej klient przesyła skrawek materiału, który jest skanowany na małych skanerze, czasem też robione jest zdjęcie, a potem zaczynają się schody często związane z doborem kolorów oraz odzwierciedleniem oryginalnej struktury materiału w celu osiągnięcia dobrej jakości wydruków – wyjaśnia Mateusz Lisiecki, Product Manager Mikrofilm-Service, Skanowanie.pl.

Jak podkreśla przedstawiciel firmy, skaner VERSASCAN daje wiele możliwości.

Urządzenie możemy wykorzystać do digitalizacji różnego rodzaju materiałów. Mogą to być tapety, panele, listwy i deski podłogowe, tkaniny, laminaty, witraże, wykładziny, dywany, obrazy, tapety itp. Wszystkie wymienione przedmioty możemy zeskanować w kolorze w czasie 24 sekund dla rozdzielczości 600 dpi (format A0+). Nie ma potrzeby wielokrotnego skanowania i łączenia zeskanowanych obrazów.

VERSASCAN marki SMA jest lepszy od bardzo drogich kamer o wysokiej rozdzielczości, ponieważ zapewnia rozdzielczość optyczną 1200×600 dpi na całym obszarze skanowania. Posiada specjalną lampę LED pozbawioną światła ultrafioletowego i promieniowania podczerwonego, która jest nieszkodliwa dla oryginałów. Listwa z lampą LED znajduje się wewnątrz głowicy skanującej i oświetla oryginał tylko na czas skanowania.

Skaner jest łatwy w obsłudze i można go ustawić w pozycji pionowej, dzięki czemu jest łatwy w transporcie. Wykorzystując go w naszym cyklu produkcyjnym możemy znacznie obniżyć koszty produkcji.

Uzupełnieniem oferty Skanowanie.pl będzie prezentacja profesjonalnych monitorów graficznych firmy NEC, tabletów graficznych firmy WACOM oraz specjalistycznego oprogramowania firmy COREL.

Skanowanie.pl serdecznie zaprasza do odwiedzenia stoiska A5 i bliższego zapoznania się ze swoją ofertą.

FestiwalDruku.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

www.skanowanie.pl