Następne warsztaty Mini-Akademia Zarządzania Barwą już we wrześniu

0
Mini-Akademia-Zarzadzania-Barwa-warsztaty_imagelarge - 2

Wydawnictwo Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, wraz ze spółką OOH Magazine – organizatorem FestiwalDruku.pl oraz partnerami, w ramach Akademii Wiedzy organizuje podczas Festiwalu kolejną edycję warsztatów „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”.

Podczas spotkania planowana jest prezentacja procesów zarządzania barwą w praktyce, m.in. kalibracja monitora, praca ze spektrofotometrem, tworzenie proofa cyfrowego. Zostaną także poruszone zagadnienia związane z Color Managementem w różnych technikach druku.

Uczestnicy warsztatów będą mogli spotkać się z ekspertami w dziedzinie CM i uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania oraz pogłębić wiedzę w zakresie standaryzacji, kontroli i powtarzalności odbitek drukarskich, dostępności nowych rozwiązań do CM, zwłaszcza w roku drupy.

Szczegółowy program, regulamin i formularz rejestracyjny dostępne będą na stronie www.akademia-wiedzy.eu

Udział bezpłatny dla wszystkich, którzy zarejestrują się na warsztaty do dnia 2 września br. i zapoznają się z ich regulaminem na powyższej stronie.

III Warsztaty „Mini-Akademia Zarządzania Barwą.Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”

7-8 września 2016 r. w godzinach 11–16, w strefie warsztatowej stoiska „Świata DRUKU” na FestiwalDruku.pl, w Warszawskim Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Na ewentualne Państwa pytania odpowiada organizator konferencji–  426871292, biuro@swiatdruku.eu