OXIPRINT dołącza do wystawców targów

0

Firma OXIPRINT dołączyła do grona wystawców wrześniowych targów. Podczas FestiwalDruku.pl firma zaprezentuje innowacyjne maszyny do przemysłowego druku cyfrowego wewnątrz poanodowanego aluminium, na tekstyliach oraz drukarkę UV LED dedykowane do produkcji mało i średnioseryjnej.

OXIPRINT to polski producent maszyn cyfrowych do nadruku bezpośredniego typu flatbed i dostawca technologii drukowania na dowolnych materiałach i podłożach. Precyzyjna przekładnia, specjalnie zaprojektowana elektronika sterująca oraz stabilna stalowa konstrukcja nośna sprawiają, że maszyny OXIPRINT są niesłychanie precyzyjne. Specjalizacją firmy jest innowacyjna technologia druku wewnątrz poanodowanego aluminium. Pozwala ona na osiągnięcie wydruku odpornego zarówno na uszkodzenia mechaniczne jak i środki chemiczne. Daje to ogrom możliwości wykorzystania tej technologii przy luksusowym wystroju wnętrz (kolory złote i metaliczne), tablic informacyjnych do biur i hoteli, a także produkcji kolorowych tablic znamionowych do maszyn, dyplomów, ekspozytorów reklamowych czy ekskluzywnych identyfikatorów.

– Bardzo się cieszymy z możliwości wzięcia udziału w targach FestiwalDruku.pl. O jakości i precyzji naszych maszynach można mówić wiele, ale żeby poczuć różnicę w stosunku do innych urządzeń trzeba zobaczyć to na żywo – mówi Dariusz Żebrowski, dyrektor handlowy i współwłaściciel firmy.

Na FestiwalDruku.pl OXIPRINT prezentować będzie możliwości, jakie dają produkowane przez nich maszyny. Uczestnicy targów będą mieli okazję do przyjrzenia się procesowi wydruku oraz jakości i dokładności, jakie są osiągane na maszynach OXIPRINT.

Urządzenia OXIPRINT:

Drukarka DX45100 ALUMINIUM. Druk na poanodowanym aluminium – ożywia metal kolorowym i niezniszczalnym wydrukiem.

Drukarka DX45100 UV LED. Drukarka OXIPRINT UV LED to wytrzymały atrament i najwyższa na rynku przyczepność do różnych typów podłoża.

Drukarka DTG DX45100 GO TO TEXTILE. Precyzyjne urządzenie do druku cyfrowego na tekstyliach.

Drukarka DX321 Aquarium. Druk na arkuszach poanodowanego aluminium.

www.oxiprint.com