Poligraficzny ring na stoisku DKS

0

Podczas tegorocznych targów FestiwalDruku.pl będzie można spotkać się z firmą DKS, warto do nich zajrzeć, będzie u nich “ring”.

“W segmencie małoformatowego Production Printing”. – Na stoisku będzie możliwość wykonania testów porównawczych, czyli zaprezentujemy takie nasze “małe KSW” – mówi Magdalena Sawala – specjalista ds. marketingu i dodaje – Zapraszamy na indywidualne prezentacje w czasie których porównamy urządzenia pod kątem drukowości i zadrukowalności nietypowych podłoży i niestandardowych formatów oraz przyjazność interface-u i łatwość obsługi. Na naszym stoisku w ringu staną: Konica Minolta AccurioPress C3070 vs Canon imagePRESS C650. DKS jako niezależna firma, nie związana tylko z jednym brandem może zagwarantować większą elastyczność i wiarygodność prezentacji porównawczych.

Z kolei w segmencie LFP firma przygotuje ciekawą ekspozycję gotowych produktów wydrukowanych na niezwykle wydajnym urządzeniu pracującym w technologi Canon UVgel – Colorado 1640. Warto odwiedzić stoisko i  zapoznać się z możliwościami technologii i korzyściami związanymi z zastosowania w produkcji technologii Canon UVgel.

Firma DKS w tym roku obchodzi swoje 25 lecie. Jubileuszowy wywiad przeczytacie w numerze targowym RAPORTU DOSTAWCÓW MEDIÓW I MASZYN.

Osoby zainteresowane umówieniem spotkania prosimy o kontakt bezpośredni: Magdalena Sawala, tel. 539 199 466

Bezpłatna rejestracja na targi: TUTAJ.