Premiera targowa sklepu internetowego PlasticExpress.pl na FestiwalDruku.pl

0

Zaprojektuj i zamów online płyty pleksi o dowolnym kształcie i w atrakcyjnych cenach. Sklep internetowy PlasticExpress dołączył w tym roku do grona wystawców 10. edycji targów reklamy i poligrafii reklamowej. 

PlasticExpress to pierwszy w Polsce sklep internetowy, oferujący możliwość samodzielnego projektowania różnych kształtów z płyt pleksi. Klient wybiera tu podłoże, a następnie projektuje swój produkt: decyduje się na kształt na bazie istniejącego szablonu lub określa dowolny inny format; następnie wskazuje kolor (z szerokiej gamy kolorystycznej) i grubość materiału najwyższej jakości, pochodzącego od renomowanych producentów oraz sposób obróbki (cięcie piłą, laserowe, polerowanie diamentowe). Dzięki temu każdy dokładnie wie, co tu zamawia i jaki będzie koszt usługi. Sklep oferuje natychmiastową oraz precyzyjną i konkurencyjną wycenę produktu, co wyróżnia go spośród innych oferentów tego rodzaju usług.

PlasticExpress proponuje specjalny program rabatowy dla drukarń i agencji reklamowych. Bliżej można się z nim zapoznać odwiedzając stoisko nr H6 podczas FestiwalDruku.pl. Tu można będzie dowiedzieć się więcej na temat tej nowoczesnej platformy, poznać jej działanie, a także przykładowe prace, próbki materiałów oraz porozmawiać o możliwościach współpracy.

PlasticExpress to także najlepsza jakość na rynku: dzięki innowacyjnemu parkowi sprzętowemu oraz 30-letniemu doświadczeniu swoich właścicieli w zakresie przetwórstwa i zadrukowywania tworzyw sztucznych, sklep zapewnia najwyższą precyzję obróbki materiału. Oferuje realizację zleceń uwzględniających szereg podstawowych oraz nietypowych kształtów, litery oraz numery wraz z możliwością wycięcia w nich otworów. Realizuje ekspresową wysyłkę zamówień. Współpracuje w tym zakresie ze sprawdzonymi firmami kurierskimi, a zrealizowane prace dostarczane są w bezpiecznym opakowaniu.

FestiwalDruku.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

Relacja z edycji 2017:

www.plasticexpress.pl