Premiery materiałów grawerskich Trotec na FestiwalDruku.pl

0

Producent systemów laserowych i materiałów grawerskich Trotec zaprezentuje trzy nowe serie produktów do obróbki laserowej podczas wrześniowych targów FestiwalDruku.pl.

Już we wrześniu klienci będą mogli cieszyć się materiałami grawerskimi z trzech premierowych serii. Tym razem oferta zostanie poszerzona o arkusze akrylu z serii TroGlass Pastel oraz TroGlass Neon w modnych odcieniach – pastelowym i neonowym oraz o uniwersalny, przezroczysty ekstrudowany akryl z serii TroGlass XT.

Nowe, świeże kolory materiałów grawerskich

Nowe materiały producenta doskonale wpisują się w globalne trendy kolorystyczne. Pastelowe i neonowe barwy to klasyka, która ostatnio zyskuje jeszcze większą popularność. Takie odcienie zawsze znajdą szerokie grono wiernych odbiorców.

Wraz z materiałami z serii TroGlass Pastel Trotec wprowadza do swojej oferty najmodniejsze kolory ostatnich kilkunastu miesięcy. Pastelowe odcienie mięty oraz różu to bezapelacyjny hit m.in. w modzie oraz branży dekoracyjnej. Dodatkowym atutem tego materiału są jego dwie różniące się powierzchnie – matowa oraz błyszcząca – dzięki czemu dana powierzchnia może zostać wykorzystana odpowiednio do zastosowania. Oprócz wspomnianych dwóch kolorów w ofercie znajdą się także: liliowy, żółty, pomarańczowy i jasnoniebieski.

TroGlass Neon to zdecydowanie materiał dla wszystkich tych, którzy chcą zwrócić uwagę na swoje produkty. Ten wylewany akryl odznacza się żywymi i świeżymi kolorami. Różowy, żółty, pomarańczowy i zielony to paleta kolorystyczna, obok której ciężko przejść obojętnie. Materiał z tej serii doskonale sprawdzi przy tworzeniu kolorowych akcesoriów, upominków, ekspozytorów czy okolicznościowych topperów.

Zarówno spokojne pastelowe barwy, jak i żywe neonowe odcienie pozwolą na stworzenie ciekawych i świeżych produktów, które przyciągną wzrok klientów. Jedną z zalet nowych materiałów w ofercie Trotec jest ich wysoka odporność na warunki atmosferyczne, co znaczenie poszerza zakres ich zastosowań.

Uniwersalny materiał do wielu zastosowań

Trzecią nowością jest seria TroGlass XT czyli arkusze ekstrudowanego szkła akrylowego. Ten przezroczysty materiał z dobrą przepuszczalnością światła doskonale sprawdzi się przy tworzeniu wszelkiego rodzaju ekspozytorów sklepowych, oznaczeń i dekoracji wnętrz. Przy pomocy drukarki UV na przezroczyste arkusze można z łatwością przenieść swoje kolorowe grafiki. Taki zabieg otwiera jeszcze więcej możliwości zastosowań. TroGlass XT cechuje się niską tolerancją grubości, dzięki czemu można go wykorzystać do tworzenia składanych konstrukcji, w których bardzo ważne jest idealne dopasowanie elementów do siebie. TroGlass XT to, obok produktów z serii TroGlass Clear, kolejne arkusze przezroczystego szkła akrylowego w ofercie producenta.

Łącznie w ofercie Trotec znajdzie się aż 12 różnych serii z arkuszami akrylu, co daje niezliczone możliwości użytkownikom systemów laserowych. Wszystkie nowości będzie można zobaczyć na stoisku J11 już 9 i 10 września podczas targów FestiwalDruku.pl. Więcej informacji dostępne jest na stronie Trotec: www.laminaty-grawerskie.pl

Trotec pokaże swoją ofertę na stoisku J11. Trwa rejestracja na targi: KLIKNIJ