Rozwiązania PROFIS na FestiwalDruku.pl

0

Do grona wystawców wrześniowych targów poligrafii reklamowej dołączyła firma PROFIS.

Firma PROFIS jest producentem zintegrowanego Systemu Zarządzania Poligrafią PROFIS Poligrafia obecnego na polskim rynku od 10 lat w kilkudziesięciu drukarniach różnego typu i wielkości. PROFIS Poligrafia wraz z Comarch ERP Optima oferuje pełen zakres funkcjonalny od kalkulacji poprzez zarządzanie produkcją, obsługę magazynu po księgowość i analizy. Modułowa konfiguracja systemu pozwala obsłużyć zarówno mniejsze firmy koncentrujące się na kalkulacjach i fakturowaniu, jak i przedsiębiorstwa o złożonej strukturze oczekujące kompleksowego, elastycznego rozwiązania. Kolejnym atutem systemu jest w pełni zintegrowany moduł kalkulacji i sprzedaży internetowej iPoligrafia24.

– Liczymy, że na targach FestiwalDruku.pl będziemy mogli przekonać do siebie kolejnych klientów szukających systemu zarządzania dopasowanego do swoich potrzeb, a naszym dotychczasowym użytkownikom zaprezentujemy nowe funkcjonalności stale rozwijanego oprogramowania – mówi Adrian Steciuk, zarządzający rozwojem systemu PROFIS Poligrafia.

PROFIS zaprasza na targach do odwiedzenia swojego stoiska H1A.

FestiwalDruku.pl odbędzie się 7-8 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku. Tegoroczna odsłona targów zajmie aż dwie hale warszawskiego centrum wystawienniczego. Dwukrotne zwiększenie powierzchni targów jest naturalną konsekwencją rozwoju imprezy, która w tym roku zanotowała dynamiczny wzrost.

www.profis.com.pl