Urządzenia marki OVILI po raz pierwszy na targach poligrafii reklamowej

0

OVILI to europejska marka nowoczesnych urządzeń do zaginania i obróbki materiałów termoplastycznych. Dzięki urządzeniom oferowanym przez markę OVILI można zagiąć większość materiałów termoplastycznych takich jak ABS, Akryl (plexi/PMMA), PC, PVC, PS i PET.

Firma związana jest z poligrafią i produkcją materiałów reklamowych od początku lat dziewięćdziesiątych. Ma szerokie doświadczenie w branży. Wszystkie urządzenia są produkowane w Polsce z użyciem komponentów pochodzących z UE. Maszyny charakteryzuje precyzja i duża jakość wykonania.

Obecnie firma ma trzy główne biura sprzedaży, w Polsce – Warszawa, Hiszpanii – Jerez de la Frontera i Stanach Zjednoczonych – Waterloo, WI.

Jako MODICO GRAPHICS GROUP firmie udało się znacznie rozszerzyć sprzedaż produktów.

– Zapraszamy Państwa do odwiedzenia witryny internetowej www.ovili-benders.com  Posiadając tłumaczenie strony w 5 językach, marka OVILI dociera do klientów na całym świecie – zachęca Maciej Balcer z MODICO GRAPHICS GROUP.

OVILI serdecznie zaprasza do odwiedzenia stoiska A4 (hala III) i bliższego zapoznania się ze swoją ofertą „na żywo”!

FestiwalDruku.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.
Bezpłatna rejestracja uprawniająca do wejścia na targi: TUTAJ.

Poprzednia edycja w filmowym skrócie: