Warsztaty Mini-Akademia Zarządzania Barwą podczas FestiwalDruku.pl

0

Wydawnictwo Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, wraz ze spółką OOH Magazine – organizatorem targów FestiwalDruku.pl i FestiwalMarketingu.pl oraz partnerami – firmami: Alstor (Eizo), eM, EFI i Epson, organizują w ramach Akademii Wiedzy czwartą już edycję warsztatów: „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane procesy zarządzania barwą w praktyce, m.in. kalibracja monitora, praca ze spektrofotometrem, użytkowanie nowoczesnych oprogramowań dedykowanych CM i tworzenie proofa cyfrowego. Uczestnicy warsztatów będą mogli spotkać się z ekspertami w dziedzinie Color Managementu i uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania oraz pogłębić wiedzę w zakresie standaryzacji, kontroli powtarzalności odbitek drukarskich, a także dostępności nowych rozwiązań.

Program:

11.00–11.10 Powitanie i rozpoczęcie warsztatów

11.10–11.50

Monitory graficzne Eizo w rozwiązaniach poligraficznych

Tomasz Obłuski, Eizo Sales Technical Support, Alstor

11.50–12.30

Technologie uzyskania precyzyjnego koloru

Rafał Hnidziuk, Pre Sales Specialist, Epson Europe

12.30–13.10

Jak uzyskać najlepszą jakość wydruku na urządzeniach sterowanych kontrolerami Fiery

Krzysztof Pawluk, Technical Support Specialist, Electronics for Imaging

13.10–13.50

ICC Max nowym standardem zarządzania barwą

Marcin Dąbrowski, właściciel, eM

13.50–14.00 Zakończenie pierwszej części warsztatów

14.00–15.00

Spotkania warsztatowe w podgrupach i rozmowy z ekspertami: indywidualne porady i konsultacje

Udział w warsztatach jest bezpłatny dla wszystkich, którzy do dnia 8 września br. zarejestrują się TUTAJ i zapoznają się z regulaminem udziału w spotkaniu.

Jednocześnie, w celu bezpłatnego wejścia do sali warsztatowej na terenie targów, należy wypełnić formularz na stronie organizatora targów: https://festiwaldruku.pl/formularz/ wpisując w pole „Kod zaproszenia” hasło: SD.

IV Warsztaty „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku” odbędą się 13-14 września 2017 r. w godzinach 11–15, w strefie warsztatowej stoiska „Świata DRUKU” numer C11 w hali III na FestiwaluDruku.pl, w Warszawskim Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

W przypadku pytań kontakt z organizatorem warsztatów: 426871292, biuro@swiatdruku.eu