Warsztaty z termotransferu

Firma Alma Trend  wraz z OOH magazine zapraszają do udziału w bezpłatnych warsztatach termo-transferowych pod hasłem: „Amazing, but true”, które odbędą się 13-14 września podczas FestiwalDruku.pl.

Warsztaty odbywać się będą w oba dni targowe, w godzinach od 11-14.00 w Hali 3, na stoisku E6. Podczas warsztatów, jego uczestnicy będą aplikować przygotowane grafiki na wybranych, nietypowych materiałach. Specjaliści Alma Trend będą wskazywać różnice, rozwiązywać problemy oraz dyskutować na temat możliwości tej technologii zdobienia tkanin.

Każdego dnia, wśród uczestników rozlosujemy Pakiet Startowy dla Początkujących o wartości 1400 zł netto.

Ze względu na charakter prowadzonego szkolenia organizator przewiduje tylko 20 miejsc każdego dnia.

Udział jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz online dostępny TUTAJ.

Kontakt: warsztaty@almatrend.com.pl

www.termo-transfer.com.pl

Warsztaty 2016:
WWW

Podczas targów FestiwalDruku.pl firma Alma Trend przeprowadzi bezpłatne warsztaty „Termotransfer od A do Z”, podczas których zaprezentuje drukarkę OKI PRO6410 NeonColor.

Drukarka OKI PRO6410 NeonColor to profesjonalna,neonowa drukarka A4 do ozdabiania odzieży, projektowania oraz tworzenia etykiet i materiałów edukacyjnych. Dzięki funkcji szybkiej zamiany pojemników z czarnym i białym tonerem, drukarka PRO6410 Neon Color ułatwia tworzenie fluorescencyjnych efektów na ciemnych i jasnych tłach.

Drukarka umożliwia wykorzystanie neonowego, białego tonera – jako znaku bezpieczeństwa, widocznego tylko w świetle UV, lub w celu zapewnienia białego
tła dla ciemniejszych barw.