Warsztaty z termotransferu

Warsztaty 2018:
Wszystkich chętnych poszerzeniem wiedzy z zakresu termotransferu, ale także tych, którzy planują rozpocząć swoją zawodową przygodę z tą technologią firma Integart zaprasza w dniach 12 i 13 września br. do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach, które odbędą się na stoisku E6 w Hali 3, EXPO XXI Warszawa.

To już kolejna edycja warsztatów pod hasłem „Amazing, but true”. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie, podobnie jak w roku ubiegłym, także i w tym roku, przy wsparciu specjalistów, uczestnicy warsztatów będą mogli aplikować grafiki na różne podłoża, wykorzystując folie flex i flock oraz papiery termotransferowe, ze szczególnym uwzględnieniem nowości oferowanych przez firmę TheMagicTouch.

Warsztaty będą miały charakter zamknięty. Codziennie, w godzinach od 11.00 do 15.00 zostanie zaprezentowany w praktyce pełen wachlarz możliwości termotransferu, gwarantującego wysoką jakość naniesionej grafiki, trwałość oraz doskonałe odwzorowanie nawet niewielkich elementów.

– Omówimy i pokażemy najczęściej popełniane błędy podczas aplikacji oraz sposoby jak się ich ustrzec. Wszyscy uczestnicy szkolenia będą mieli okazję prześledzić cały proces aplikacji materiałów termotransferowych: od przygotowania grafiki i wydrukowania jej na drukarce OKI, wycięcia na ploterze Summa, poprzez obróbkę i końcową aplikację na materiał docelowy przy użyciu prasy termotransferowej. Obok drukarek OKI z serii PRO z białym i neonowymi tonerami, zaprezentujemy możliwości wykorzystania drukarki lateksowej HP Latex 115 w termotransferze. Dla Klientów przygotowaliśmy szereg niespodzianek, w tym nowe portfolio produktów dedykowanych do termotransferu, a także promocyjne, targowe oferty produktowe. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Warsztatach „Amazing, but true, vol. 2”– mówi przedstawiciel firmy Integart.

Więcej: TUTAJ.

Rejestracja: ZOBACZ TUTAJ.

Warsztaty 2017:
Firma Alma Trend  wraz z OOH magazine zapraszają do udziału w bezpłatnych warsztatach termo-transferowych pod hasłem: „Amazing, but true”, które odbędą się 13-14 września podczas FestiwalDruku.pl.

Warsztaty odbywać się będą w oba dni targowe, w godzinach od 11-14.00 w Hali 3, na stoisku E6. Podczas warsztatów, jego uczestnicy będą aplikować przygotowane grafiki na wybranych, nietypowych materiałach. Specjaliści Alma Trend będą wskazywać różnice, rozwiązywać problemy oraz dyskutować na temat możliwości tej technologii zdobienia tkanin.

Każdego dnia, wśród uczestników rozlosujemy Pakiet Startowy dla Początkujących o wartości 1400 zł netto.

Ze względu na charakter prowadzonego szkolenia organizator przewiduje tylko 20 miejsc każdego dnia.

Kontakt: warsztaty@almatrend.com.pl

www.termo-transfer.com.pl

Warsztaty 2016:
WWW

Podczas targów FestiwalDruku.pl firma Alma Trend przeprowadzi bezpłatne warsztaty „Termotransfer od A do Z”, podczas których zaprezentuje drukarkę OKI PRO6410 NeonColor.

Drukarka OKI PRO6410 NeonColor to profesjonalna,neonowa drukarka A4 do ozdabiania odzieży, projektowania oraz tworzenia etykiet i materiałów edukacyjnych. Dzięki funkcji szybkiej zamiany pojemników z czarnym i białym tonerem, drukarka PRO6410 Neon Color ułatwia tworzenie fluorescencyjnych efektów na ciemnych i jasnych tłach.

Drukarka umożliwia wykorzystanie neonowego, białego tonera – jako znaku bezpieczeństwa, widocznego tylko w świetle UV, lub w celu zapewnienia białego
tła dla ciemniejszych barw.