Wydarzenie

FestiwalDruku.pl to największe w drugiej połowie targi dla branży poligraficznej. Wystawcami są producenci oraz dostawcy mediów i maszyn dla rynku reklamowego.

Edycja 2018 zgromadziła 260 wystawców i 5000 zwiedzających, którzy reprezentują tylko i wyłącznie profesjonalistów w branży. Targom towarzyszą wydarzenia dodatkowe: warsztaty, seminaria, pokazy, konkurs Złoty Medal, a także konferencje branżowe.

Zwiedzający: Agencje Reklamowe/ Drukarnie (wielkoformatowe, cyfrowe, offsetowych, etykiet)/ Producenci POS i opakowań

FestiwalDruku.pl to wyselekcjonowana grupa Zwiedzających z pominięciem osób niezwiązanych z branżą reklamową. Organizator kładzie nacisk na jakość kontaktów, a nie ich ilość. OOH magazine zastrzega sobie odmowy wstępu na teren targów osobom niezwiązanym z branżą reklamową.

Imprezie towarzyszy szereg  wydarzeń specjalnych, jak konkursy branżowe,  warsztaty i szkolenia. Co roku przeprowadzany jest konkurs o Złoty Medal Festiwalu –  na najbardziej innowacyjne produkty. Partner targów, wydawca miesięcznika „Świat DRUKU” i partner  targów przeprowadza dwudniowe Warsztaty „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”.

Wydarzeniu towarzyszy co roku będzie specjalne wydanie Raportu Dostawców Mediów i Maszyn OOH magazine, największego obecnie kompendium wiedzy na temat produkcji reklamowej w Polsce.
Pomysłodawcą i organizatorem targów jest spółka OOH magazine, posiadająca w swoim portoflio:

– magazyn poświęcony szeroko pojętej reklamie – OOH magazine wraz z RAPORTAMI DOSTAWCÓW MEDIÓW I MASZYN
– katalogi artykułów promocyjnych i poligrafii reklamowej.

TERMIN I MIEJSCE
11. edycja targów FestiwalDruku.pl odbędzie się w EXPO XXI Warszawa, 18-19 września 2019 r.
Więcej informacji w: Lokalizacja i dojazd.
GODZINY OTWARCIA
Dla Wystawców: 8:00 – 18:00
Dla Zwiedzających: 10:00 – 17:00