Wydarzenie

FestiwalDruku.pl to największe w drugiej połowie targi dla branży poligraficznej. Wystawcami są producenci oraz dostawcy mediów i maszyn dla rynku reklamowego.

Edycja 2020 zgromadziła 130 wystawców i 1300 zwiedzających, którzy reprezentowali tylko i wyłącznie profesjonalistów w branży. Targom towarzyszyły wydarzenia dodatkowe jak pokazy czy konkurs Złoty Medal.

Zwiedzający: Agencje Reklamowe/ Drukarnie (wielkoformatowe, cyfrowe, offsetowych, etykiet)/ Producenci POS i opakowań. Impreza to wyselekcjonowana grupa Zwiedzających z pominięciem osób niezwiązanych z branżą reklamową. Organizator kładzie nacisk na jakość kontaktów, a nie ich ilość. OOH magazine zastrzega sobie odmowy wstępu na teren targów osobom niezwiązanym z branżą reklamową.

Imprezie towarzyszy szereg  wydarzeń specjalnych, jak konkursy branżowe,  warsztaty i szkolenia. Co roku przeprowadzany jest konkurs o Złoty Medal Festiwalu –  na najbardziej innowacyjne produkty.


Wydarzeniu towarzyszy co roku specjalne wydanie Raportu Dostawców Mediów i Maszyn OOH magazine, największego obecnie kompendium wiedzy na temat produkcji reklamowej w Polsce.

TERMIN I MIEJSCE
13. edycja targów FestiwalDruku.pl odbędzie się w EXPO XXI Warszawa, 15-16 września 2021 r.
Więcej informacji w: Lokalizacja i dojazd.

GODZINY OTWARCIA

Dla Wystawców: 8:00 – 18:00

Dla Zwiedzających: 10:00 – 17:00

Zobacz relację filmową z edycji 2019: