Zarejestruj się bezpłatnie na FestiwalDruku.pl – targi już za miesiąc!

0

Wrześniowe targi reklamy i poligrafii coraz bliżej. W tym roku Festiwalowi towarzyszy mocna reprezentacja wydarzeń dodatkowych. Przedstawiciele branży cały czas mogą rejestrować się bezpłatnie na targi TUTAJ (kod zaproszenia: FD).

W dniach 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa zaprezentują się przedstawiciele branży artykułów promocyjnych, branży event oraz dostawcy mediów i maszyn dla reklamy i poligrafii. Podobnie jak w ubiegłym roku, targom towarzyszyć będą liczne wydarzenia dodatkowe: konferencje, warsztaty, pokazy, szkolenia oraz konkursy branżowe.

Wielka premiera Canon

Podczas targów FestiwalDruku.pl firma Canon zaprezentuje premierowo maszynę  Océ Colorado 1640 – nowy 64-calowy ploter drukujący z roli na rolę, wyposażony w przełomową technologię UVgel. Europejska premiera maszyny odbyła się podczas tegorocznej Fespy w Hamburgu, polscy użytkownicy będą mogli zobaczyć ją po raz pierwszy właśnie podczas FestiwalDruku.pl.

Co mówi Twoje opakowanie

Etykiety.pl Etigraf  wraz z Api Folie Polska, zapraszają natomiast na II edycję konferencji „Co mówi Twoje opakowanie? Tajniki budowania marek premium”, która odbędzie się drugiego dnia targów. Podczas kolejnej edycji Label Innovations omawiane będą konstrukcje marek premium, ich strategie, design. Będzie też można poznać historie marek, które osiągnęły sukces rynkowy i dowiedzieć się co stoi za tym sukcesem.

Termotransfer – Amazing but true

Pod hasłem „Amazing but true – czyli zaskakujące możliwości termotransferu” przebiegać będą  warsztaty, które podczas FestiwalDruku.pl przeprowadzi firma Alma Trend. Podczas wydarzenia zostanie zaprezentowana drukarka OKI PRO6410 NeonColor.

Warsztaty ze zgrzewania banerów

Firma Heisslufttechnik podczas wrześniowych targów FestiwalDruku.pl zaprezentuje na swoim stoisku nową zgrzewarkę do banerów – Leister HEMTEK ST. To szybkie, nieskomplikowane i ekonomiczne rozwiązanie, które podczas warsztatów na stoisku firmy będzie można przetestować osobiście.

Mini-Akademia Zarządzania Barwą

Wydawnictwo Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, wraz ze spółką OOH Magazine – organizatorem targów FestiwalDruku.pl i FestiwalMarketingu.pl oraz partnerami – firmami: Alstor (Eizo), eM, EFI i Epson, organizują w ramach Akademii Wiedzy czwartą już edycję warsztatów: „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”.

– Coraz większe zainteresowanie targami i rosnąca z roku na rok lista wystawców wpływa na rozwój całej imprezy. Aktualna liczba wystawców to blisko 260, zostało nam już kilka ostatnich wolnych  stoisk. Bazując na doświadczeniach ubiegłorocznych i aktualnych danych szacujemy, że odwiedzi nas w tym roku 6000 zwiedzających – mówi Monika Opałka, dyrektor sprzedaży OOH magazine.

Przypominamy zeszłoroczną edycję targów:

Szukający marketingowych inspiracji mogą się bezpłatnie zarejestrować na targi TUTAJ – kod zaproszenia: FD.